Ogłoszenia parafialne         23 lutego 2020 r.

 

  • Prosimy o rezerwowanie biletów na beatyfikację kard. Stefana Wyszyńskiego
    7 czerwca 2020 w Warszawie
    .
    Zapisy do 4 marca.

  • W środę rozpoczynamy Wielki Post.
    Msze św. 7:00, 16:00, 18:00.

  • W Piątki zapraszamy na Drogę Krzyżową po Mszy o godz. 15:00.

  • W Niedziele zapraszamy na Gorzkie Żale po Mszy o godz. 15:00.

  • W Piątek o godz. 18:00 na Plebanii zaczynamy Kurs Przedmałżeński.

 

 

Zapraszamy do Różańcowego Oddziału Ratunkowego.
Zgłoszenia chętnych i intencji SMS na numer 533 122 651.

 

 

Dobroczyńcom naszej Parafii życzymy obfitego błogosławieństwa Bożego
zapewniając o modlitwie w Waszych intencjach. Bóg zapłać.

 

 

Intencje Mszy świętych na cały tydzień

Niedziela 23.02.2020 
7:00
† Dariusza r.śm. Wiesława Kazimierczak.
9:00 zbiorowa:
† Wacława Małachowskiego, Stanisława Cąderka
† Janusza Małachowskiego
† Zygmunta Kępka
† Alfreda Kozłowskiego
† Teofila Pawlak
† Stanisława Grabik
† Waldemara Gozdek (od siostry Wioletty z rodz.)
† Wojciecha Rylskiego
† Jadwigę Boniecką
† Kazimierę Lipiec
† Mariannę Kopeć
† Ewę Rusinowską 5 r.
† Sylwestra Naumana
† Piotra Przybycin 6 r.
† Joannę Kowalską, Helenę, Walentego Kołacz
† Joannę, Walentego Banasiewicz, Tomasza, Józefa Wojteckich
† Mariannę, Wacława Hermanowicz
† Kazimierza Rylskiego 2 r., Genowefę, Ludwika Rylskich, Mariannę, Józefa Niewolskich
11:00
W int Jubilatów przeżywających "Złote Gody".
15:00
† Helenę, Tadeusza Małachowskich z rodzicami.

Poniedziałek 24.02.2020 
17:00
Za Parafian.

Wtorek 25.02.2020
17:00
..........

Środa 26.02.2020 Środa Popielcowa
7:00
† Mirosława, Benedykta, Janinę, Franciszka Kołacz
16:00 zbiorowa:
† Dariusza Zacher 3 r.
† Lucjana 4 r., Helenę Nowocin.
18:00
† Franciszka , Helenę Nawrockich

Czwartek 27.02.2020
7:00
..........

Piątek 28.02.2020
15:00 zbiorowa:
† Tadeusza, Grażynę, Norberta Nowak
† Krystynę Stępniak
† Romana Klich (im) z rodzicami

Sobota 29.02.2020 
17:00
† Zbigniewa 4 r., Wiktora, Eugeniusza Cupryjak.

Niedziela 01.03.2020 
7:00
† Mariannę Hermanowicz.
9:00 zbiorowa:
† Wacława Małachowskiego, Stanisława Cąderka
† Janusza Małachowskiego
† Zygmunta Kępka
† Alfreda Kozłowskiego
† Waldemara Gozdek (od siostry Aldony z rodz.)
† Wojciecha Rylskiego
† Jadwigę Boniecką
† Kazimierę Lipiec
† Mariannę Kopeć
† Sławomira Kornaszewskiego
† Zofię Ogórecką
† Helenę, Edmunda Piekarskich, Albinę, Czesława Wasilkowskich
† Bolesława Krawczyk z rodz.
† Andrzeja Zięba 1 r.
† Irminę Kołacz 5 r.
† Stanisława 1 r., Henrykę Krawczyk, Jadwigę, Jana Majewskich
† Helenę r. śm., Tadeusza, Edwarda Krawczak, Stanisława Rzeńca z synem Stanisławem
† Helenę, Franciszka, Wacława, Stanisława Małachowskich, Janinę, Stanisława Rzeźnickich z synem, Mieczysława Grabowskiego
† Helenę, Stanisława Dobrosz z rodzic., Mariannę Długowską z dziećmi
† Mariannę 1 r., Stanisława Królikowskich, Antoniego, Reginę, Walerię Królikowskich
† Genowefę, Stanisława Rusinowskich
† Helenę, Mariana Pawłoszek, Witolda, Józefa Pępkiewicz
† Helenę, Jana Krawczyk
† Joannę Łukaszewicz, Janinę, Ryszarda Jackowskich
11:00
Za Parafian.
15:00
† Helenę, Mieczysława Sobczak.

Copyright © 2009 A.Ufnal